Yapışkanlı sütyen yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde dekolte kıyafet giymeyi seven tüm bayanların çekmecesinde bulunması gereken en önemli iç çamaşırı.Yapışkanlı sütyen denildiğinde aslında tek bir çeşitle sınırlamak doğru değil. Çünkü her model sütyenin yapışkanlı modelinden yararlanma olanağı var.

Yapışkanlı sütyenin hangi modelinin size uygun olduğuna kıyafetinizin dekolte tarzına bakarak karar vermek gerekiyor.  Mesela sırt dekoltesi olan bir kıyafet giyecekseniz en ideal çözüm hiç kuşkusuz sırtı açık elbise için hazırlanmış silikonlu bir sütyen  olacaktır. Sırtı açık elbise sütyeninizin yanı sıra  sırt dekoltenizi de dekolte bandı ile sabitlediğinizde  kıyafetinizin sağını solunu çekiştirmek zorunda kalmadan zarif bir şıklık yakalama olanağı bulacaksınız.

Yapışkanlı sütyenlerden bir başkası da askısız sütyen. Askısız sütyenler özellikle straplez kıyafet seçimlerinde en büyük kurtarıcınız olarak gögüslerinizin straplez kıyafetiniz için de düzgün şekilde durmasını sağlayacaktır. Burada da yine sırt dekoltesi sütyenin de olduğu gibi askısız sütyeninizi şeffaf kıyafet bandı ya da dekolte bandı olarak adlandırılan kıyafet bandı ile sabitlediğinizde straplez kıyafetinizle rahatça hareket etme özgürlüğüne kavuşacaksınız.

Dekolte kıyafet bandı Bodylap ve Yapışkanlı Sütyen

Dekolte kıyafetinizle en uygun olacak yapışkanlı dekolte sütyen modeli seçiminizi tamamlamanın ardından dekolte kıyafetinizin bir başka önemli destekçisi olan dekolte kıyafet bandınızı da yanınızdan eksik etmeyin. Dekolte kıyafet bandı için size en pratik, kolay uygulama çözümünü sunan  Bodylap şeffaf kıyafet bantlarını tercih edebilirsiniz. 24 saate kadar kullanım olanağı sağlayan güçlü yapısı ile şeffaf kıyafet bandı sırtı açık ya da straplez elbise tercihinizde bir numaralı çözüm ortağınız olacaktır. Pratik bir uygulama sağlayan Bodylap kıyafet bantları, kumaşta ve tende iz bırakmaz. Dilerseniz web sitemizden veya GittiGidiyor, N11, sitelerindeki online mağazalarımızdan güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.