Dekolte vazgeçilmenizlerinizdense onu tamamlayan dekolte sütyeni de bir o kadar sizin için önemlidir. Geçmişten günümüze çok çeşitlenen dekolte sütyeni modelleri arasından en doğrusunu bulmak gittikçe zorlaştı. En doğru rengi seçmenin yanı sıra göğüs ölçünüze ve istediğiniz duruşa göre en doğru modeli seçmelisiniz buna artı olarakta doğru dekolte için en doğru dekolte sütyenini seçmelisiniz. Bu kadar çok kriter olunca işler biraz zorlaşıyor.

Dekolteye göre dekolte sütyeni modeli seçerken öncelikle dekoltenizi iyi analiz etmelisiniz. Mesela sırt dekoltesi için sütyen olarak çok fazla alternatifiniz yok. Sırt kısmı şeffaf olan sütyenler ya da silikon kendinden yapışkanlı sütyen tercih etmelisiniz. Bu noktada da elbise ya da bluzunuzun modeli çok önemli. Eğer dökümlü bir elbisede sırt dekoltesi kullanıyorsanız, hareket ettikçe elbise ya da bluzun açılması ve kenarlarından sütyeninizin görünmesi muhtemel. Bunu önlemek için kıyafet ve vücut bantlarından yardım alabilirsiniz. Kıyafet ve vücut için özel olarak üretilmiş çift taraflı bu bantlar, ne kadar hareket ederseniz edin kıyafetinizin sizin istediğiniz gibi durmasını sağlıyor.

Straplez elbise dekoltelerinde ise askısız sütyen seçimi en doğru dekolte sütyen seçimi olacaktır. Göğüs ölçünüze ve dekoltenize göre en uygun askısız sütyeni bularak straplez elbise ya da bluzlarınızda dekoltenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Askısız sütyen seçiminde de dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, hareket ettikçe aşağıya doğru inip sizi rahatsız hissettirmemesi için sabit durmasına yardımcı sütyenin içinde yer alan silikon tutuculardır. Özellikle büyük beden sütyen kullanıyorsanız sütyeni deneyerek bu tutucuların ne kadar yeterli olduğunu test etmelisiniz. Eğer yeterli gelmiyorsa ve dekolteniz için uygun olduğunu düşündüğünüz dekolte sütyenini bulduysanız yine vücut ve kıyafet bantlarından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda straplez elbiselerinizin yerçekimine yenik düştükçe yukarı çekiştirmek yerine kıyafet ve vücut bantlarından yararlanarak sabitleyebilirsiniz.

Dekolte sütyeni için Bodylap nereden alınır?

Hangi tarz dekolte için hangi model dekolte sütyeni seçerseniz seçin Bodylap kıyafet ve vücut bantlarımız hem sütyeninizi hem de dekoltenizi sabitlemek için yardımcı olur. Tere ve suya dayanıklı yapısı ile 24 saate kadar kullanım olanağı tanıyan Bodylap, pratik ve ekonomik bir çözüm sağlar. Hipoalerjeni testlerinden geçmiş olan Bodylap, şeffaf yüzeyi sayesinde görünmezdir. Sırtı açık elbise için sütyen ya da straplez elbiseniz için askısız sütyen seçimi yaparken Bodylap’i de sepetinize atmayı unutmayın. Bodylap kıyafet ve vücut bantlarını dilerseniz web sitemizden veya GittiGidiyor, N11, sitelerindeki online mağazalarımızdan güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.