Kozmetik olarak gözdeki yorgun ve yaşlı görünümü göz kapağı bantları ile gidermek çok kolay. Göz kapağı bandını ilk kez duyuyor olabilirsiniz, o halde hemen anlatalım: Bir kaç çeşidi olmakla birlikte en etkilisi çift taraflı yapışma özelliği olan incecik, şeffaf bir bant. Yerçekimi etkisi ile yaş ilerledikçe göz kapakları aşağıya doğru sarkarak insanların yorgun ve yaşlı görünmesine neden olabiliyor. Ya da doğuştan göz yapınız, göz kapağınızın fazla görünmediği şekilde olabilir. Her iki durumda da ya göz kapağınıza rahat makyaj yapamazsınız ya da  yaptığınız makyajı göz kapağınız göstermez. Göz kapağı kaldırma bandı ile göz kapaklarınızın normalden daha fazla görünmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle yaşlılıkla oluşan göz kapağı düşüklüğünde ilk akla gelen çözüm göz kapağı ameliyatı oluyor. Biraz araştırmanız halinde çok basit gibi gösterilen bu operasyonun, bazı kişiler için uygun olmadığını ya da ekonomik bir çözüm olmayabileceğini görebilirsiniz. Böyle bir durumda göz kapağı düşüklüğü kaderiniz değil. Kendi kendinize çok rahatlıkla uygulayabileceğiniz göz kapağı bandı ile yaşlı ve yorgun ifadenizden en ekonomik şekilde kurtulabilirsiniz.

Peki bu göz kapağı bantları nasıl kullanılıyor? Gözünüzdeki katlanma çizginize ya da katlanma çizginiz yoksa olmasını istediğiniz yere yapıştırarak bir kat oluşturuyor ve göz kapağınızın düşüklüğünü yok ediyorsunuz. Çift taraflı etkisi sayesinde bant iki deri arasına yapışıyor ve görünmüyor. Doğal göz yapınızdan kaynaklı göz kapağı düşüklüğünden muzdarip iseniz özel günlerinizde göz kapağı kaldırma bandı kullanarak hayal ettiğiniz göz makyajına sahip olabilirsiniz.

Eyelap göz kapağı bandı nereden alınır?

Beauty Tapes markamızın ürünlerinden biri olan Eyelap göz kapağı düşüklüğüne pratik ve ekonomik çözümü sunuyor. Eyelap gözlere özel geliştirilen hipoalerjenik yapışkan yüzeyi ile düşük göz kapaklarınızı toparlar. Üstelik tende iz bırakmaz, suya dayanıklıdır ve 24 saate kadar kullanım olanağı verir. Üstüne istediğiniz gibi makyaj uygulaması yapabilirsiniz. Bir pakette 48 adet bant ve bir adet uygulamanıza yardımcı olacak aplikatör olan Eyelap, koruyucu metal kutusu ile rahat taşınma olanağı verir. Eyelap göz kapağı bandını web sitemizden veya GittiGidiyor, N11, Hepsiburada sitelerindeki online mağazalarımızdan güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

No products found which match your selection.